בידודים וציפויים

בידודים וציפויים

בידוד

» בידוד צנרת וציוד במערכות חמות וקרות.
» בידוד במערכות קיטור.
» מיזוג אויר.
» שמן חם.
» טורבינות.
» מיכלים.
» תעלות גזים וכד'.
הבידוד מבוצע בעזרת צמר סלעים, צמר זכוכית, קלציום סיליקט, התזת פוליאוריטן ומזרני צמר . כמו כן ביצוע כריות בידוד לאביזרים חמים.

קירוי וסיכוך

» קירוי וסיכוך בפחי איסכורית , אזבסט ופלסטיק.
» קירות וגגות מבודדים בפוליאוריטן.

פחחות כללית

» עטיפת הבידוד מבוצעת בכל סוגי הפחים, סרטים פלסטיים תחבושות גזה בציפוי סילפס.
» התזות גנייט לבידוד טורבינות קירות ומנהרות.

איטום ומיגון אש

» עבודת איטום מעברים , מיגון כבלים והתזות
» איטום מיגון אש נעשה בחומרים מיובאים לפי תקן

חיפוי מבנים, קירות וגגות

בידודים וציפויים גאה ביכולתה לבצע פרוייקטים גדולים ומורכבים ומיישמת אותה גם בעבודות חיפוי מבנים: חיפוי קירות וגגות, חיפויי שלד בפח איסכורית, בפנלים מבודדים או בחומרים תרמופלסטיים. החברה מבצעת גם עבודות תחזוקה ושיפוץ של חיפויים קיימים. החברה רכשה לעצמה מוניטין של אמינות ויכולת טכנית גבוהה העולה בקנה אחד עם הדרישות של הקפדנים שבלקוחות תוך עמידה בכל תקני האיכות והבטיחות.

פירוק ופינוי אסבסט

החברה הראשונה בישראל, אשר קיבלה את אישור הרשויות בארה"ב לטיפול באסבסט ובחומרים מסוכנים אחרים היתה אסדיון מקבוצת בידודים וציפויים.
עבודות אלו מחייבות מיומנות מוחלטת וזהירות מירבית, כיוון שהן כרוכות בסכנה בריאותית גבוהה, הן לעובדים והן לסביבה. העבודה נעשית בקפדנות שאין למעלה ממנה תוך שימוש בציוד מגן משוכלל הממזער את הסיכונים.
בידודים וציפויים מחדשת בכל שנה את ההסמכה לטיפול באסבסט והיא מאושרת ע"י המשרד לאיכות הסביבה לביצוע עבודות פירוק ופינוי אסבסט צמנט ואסבסט פריך.

בידוד תרמי תעשייתי

בידודים וציפויים הינה החברה המובילה בארץ להתקנת בידוד תרמי בדודי קיטור, במחילות אויר וגזים ובצנרת הולכה בלחצים גבוהים.
תופעות תרמיות עלולות לגרום הפסדי אנרגיה וכסף, לפיכך מניעתן באמצעות בידוד תרמי התורם ישירות לחסכון כספי ניכר, מסייעת ללקוחות להשיג את יעדיהם העסקיים.
לחברה נסיון מצטבר רב שנים והכרות עמוקה עם כל אתגרי הענף. יכולתה המקצועית הגבוהה של החברה באה לידי ביטוי יום יומי בקרב לקוחות הנמנים על צמרת המשק הישראלי, ביניהם:חברת החשמל, הקריה למחקר גרעיני, בתי הזיקוק, בתי יציקה ומפעלי מתכת.
 

בידוד אקוסטי

לצוות המהנדסים והמתכננים של החברה מגוון פתרונות מושלמים לבידוד אקוסטי, המיושמים במתקנים תעשייתיים בהם קיימים מפגעי רעש.
יכולתה הטכנית הגבוהה של בידודים וציפויים ומיומנותה המקצועית הגבוהה מוכחות היטב בהסרת מפגעי הרעש במתקנים של הרצת מנועי סילון בתעשיה האוירית, בתחנות כח, במתקנים של הטורבינות של אורמת ובמפעלי תעשייה רבים אחרים.

בניית לבנים למתקני תעשייה

תחום נוסף, בו באה לידי ביטוי יכולתה המקצועית הגבוהה של בידודים וציפויים, הינו בניית לבנים למתקני תעשייה תהליכיים. תחום זה הינו עתיר עבודה וכח אדם ודורש דיוק ומקצועיות חסרי פשרות.
בידודים וציפויים מקימה ומתחזקת מתקנים תהליכיים, עושה שימוש בלבנים וחומרי הדבקה ייחודיים ומשלימה את ציפוי המתקנים ביציקות מדוייקות.
בין לקוחות החברה בתחום זה, נמצאים כמה מענקי המשק הישראלי: חיפה כימיקלים, מפעלי מגנזיום ים המלח, התעשיה הפטרוכימית וחברת החשמל.